Увага! Севастопольське регіональне управління реорганізовують - приєднують до регіонального управління в АР Крим

З метою оптимізації роботи Регіонального управління Держмолодьжитла в АР Крим та Севастопольського регіонального управління Держмолодьжитла, правлінням Держмолодьжитла прийнято рішення щодо реорганізації Регіонального управління Держмолодьжитла в АР Крим та Севастопольського регіонального управління Держмолодьжитла (протокол № 53 від 13.07.2016р.).

Керуючись п. 11 розділу ІІ Положення про розкриття фінансовими установами інформації в загальнодоступній інформаційній базі даних про фінансові установи та на веб-сайтах (веб-сторінках) фінансових установ та про внесення змін до Положення про Державний реєстр фінансових установ, затвердженого розпорядженням Нацкомфінпослуг від 19.04.2016 № 825 повідомляємо, що відповідно до рішення правління Держмолодьжитла (протокол № 53 від 13.07.2016р.) розпочато припинення діяльності Севастопольського регіонального управління Держмолодьжитла шляхом реорганізації – приєднання до Регіонального управління Держмолодьжитла в АР Крим.

Вимоги кредиторів Севастопольського регіонального управління Держмолодьжитла приймаються до 29.09.2016 року, в письмовому вигляді поштою за адресою: 73039, Херсонська обл., м. Херсон, проспект 200-річчя Херсона, будинок 38, корпус 6.